صفحه نخست - اخبار انجمن - مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۴۰۰ (سومین یادواره دکتر حسین صدقی)

مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۴۰۰ (سومین یادواره دکتر حسین صدقی)

مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۴۰۰ توسط انجمن هیدرولیک ایران برگزار می‌شود:

 

انجمن هیدرولیک ایران به منظور ارج نهادن به فعالیت‌های تحقیقاتی و تقدیر از تلاشگران عرصه تولید علم و نوآوری، انتخاب و معرفی رساله و پایان‌نامه‌های برتر را هر سال در دستور کار خود دارد. مسابقه پایان نامه برتر امسال نیز همچون دو سال گذشته، برای پاسداشت یاد و خاطره پروفسور حسین صدقی به نام این استاد ارجمند برگزار خواهد شد. 

لذا کلیه‌ی دانش‌آموختگان سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ که در سال گذشته در آن برگزیده نشده اند و پایان‌نامه یا رساله‌هایشان مرتبط با علم هیدرولیک از قبیل: مکانیک سیالات، هیدروانفورماتیک، هیدرولیک دریا، سازه‌های آبی(هیدرولیکی)، هیدرولیک شبکه‌های آب و فاضلاب، هیدرولیک انتقال رسوب، هیدرولیک مجاری روباز و رودخانه، هیدرولیک محیط‌های متخلخل، هیدرولیک ماشین‌های آبی و هیدرولیک محیط‌ زیست هست می‌توانند تقاضای خود را ارائه دهند.

لازم است علاقه‌مندان مستنداتی در خصوص نوآوری، کاربرد در صنعت و خلاقیت بعمل آمده در پایان نامه یا رساله خود را ارائه نمایند که می تواند شامل مقالات چاپ شده و یا پذیرش شده مستخرج از پایان‌نامه یا رساله، گواهی ثبت اختراع، طرح پژوهشی کاربردی و … باشد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به لینک انتهای همین صفحه نسبت به تکمیل فرم‌ و ارائه مستندات، حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۲۰ مهر ۱۴۰۰ اقدام فرمایند.

از برگزیدگان مرحله اول تقاضا خواهد شد تا در صورت لزوم اصل مدارک خود را به صورت پستی ارسال نموده تا در جلسه داوری بررسی شده و آثار برتر انتخاب شوند.

تعداد نفرات برگزیده مرحله اول در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر ۳ نفر و در مقطع دکترا حداکثر ۳ نفر می‌باشد. نهایتاً در هر مقطع تحصیلی یک نفر به عنوان برگزیده انتخاب و ضمن اهدای مدال دکتر حسین صدقی، لوح تقدیر و یک عدد سکه تمام بهار آزادی از ایشان تجلیل بعمل خواهد آمد.

انتخاب آثار نهایی از بین صاحبان آثار برگزیده و در طی رقابتی که شامل ارائه (مجازی یا حضوری) در زمان برگزاری کنفرانس بیستم یا قبل از آن خواهد بود صورت خواهد گرفت. راه‌یافتگان به این مرحله از پرداخت هزینه‌های شرکت در کنفرانس معاف می‌باشند.

ارائه گواهی به برگزیدگان مرحله اول منوط به شرکت در کنفرانس (مجازی) و شرکت در رقابت فوق الذکر خواهد بود.

در نهایت از برگزیدگان این مسابقه در بیستمین کنفرانس هیدرولیک ایران که در آبان ماه سال  ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار خواهد شد، تقدیر به عمل خواهد آمد.

هزینه ثبت‌نام:

    • اعضای انجمن هیدرولیک ایران          ۵۰ هزار تومان

    • سایر شرکت کنندگان                        ۱۰۰ هزار تومان

ثبت‌نام

اخبار مرتبط

انتشار شماره پاييز ۱۴۰۲ نشريه هيدروليک همراه با يادبود دکتر بهزاد قربانی- پيشکسوت هيدروليک و استاد فقيد دانشگاه شهرکرد

  شماره پاييز ۱۴۰۲ نشريه هيدروليک با يادبود استاد فقيد دانشگاه شهرکرد و پيشکسوت هيدروليک …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *