صفحه نخست - اخبار انجمن - گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه (نوبت اول)- ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه (نوبت اول)- ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

جلسه نوبت اول مجمع عمومی عادی سالانه انجمن هیدرولیک ایران در ساعت ۱۰:۰۰ روز پنجشنبه ۲۷ خردادماه با حضور نماینده کمیسیون انجمن های وزارت علوم (جناب آقای دکتر سیدحسین مهاجری) و بصورت مجازی برگزار شد.

اعضای حاضر در جلسه آقای دکتر امیررضا زراتی را به عنوان رئیس هیئت رئیسه جلسه، آقایان دکتر مجتبی صانعی و دکتر جابر سلطانی را به عنوان ناظر هیئت رئیسه و آقای دکتر احسان خواصی را به عنوان منشی هیئت رئیسه انتخاب نمودند.

در این جلسه آقای دکتر امیر صمدی (دبیر انجمن) به نمایندگی از رئیس هیئت مدیره و بازرس انجمن نسبت به ارائه گزارش اقدامات انجام شده بعد از مجمع سال ۹۹ اقدام نمودند و این گزارش ها به تایید مجمع رسید. همچنین آقای دکتر محسن براهیمی (خزانه دار انجمن) نسبت به ارائه گزارش مالی اقدام کردند که نهایتا مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

سپس آقای دکتر امیر صمدی، برنامه سال ۱۴۰۰ انجمن را برای مجمع اعلام نمودند که اعضا با انجام اصلاحاتی آنرا تصویب نمودند. همچنین مجمع با پیشنهاد هیئت مدیره برای افزایش حق عضویت اعضای پیوسته، وابسته و دانشجویی در سال ۱۴۰۰ به ترتیب به ارقام ۱۰۰، ۶۰ و ۵۰ هزار تومان موافقت نمود. در ادامه برخی از اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را مطرح کردند و قرار شد هیئت مدیره این موارد را در جلسات آتی برنامه ریزی و دنبال نمایند.

 

تصاویر جلسه:

 

 

اخبار مرتبط

خبرنامه هیدرولیک، شماره دی ۱۴۰۰

شماره دی ماه ۱۴۰۰ خبرنامه هیدرولیک بعد از مدتها به مناسبت برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *