ضمن عرض تبریک سال نو ! امیدواریم تجربه ی خوبی در استفاده از نسخه جدید وبسایت داشته باشید

گزارش مشکل
جلسات انجمن

چهارصد و نود و هفتمین جلسه هیأت مدیره انجمن هیدرولیک ایران

چهارصد و نود و هفتمین جلسه هیأت مدیره انجمن هیدرولیک ایران در تاریخ یکشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ در بستر فضای مجازی اسکایپ برگزار گردید.

حاضرین جلسه:

مهندس مسعود حکمی
دکتر مهدی یاسی
دکتر امیر صمدی
دکتر محسن براهیمی
دکتر جواد احدیان
دکتر فیروز قاسم زاده
دکتر سیدعلی ایوب زاده
دکتر عباس طالقانی (بازرس انجمن)

غایبین:

دکتر محمد رستمی (عضو علی‌البدل هیئت مدیره)
مهندس محبوبه یونسی (بازرس علی البدل)
دکتر حسین افضلی مهر (عضو علی‌البدل هیئت مدیره)

اهم موارد مورد بحث و بررسی در جلسه به شرح زير می باشند:

۱- در خصوص تفاهم‌نامه با انجمن منابع آب کره جنوبی بحث و تبادل نظر شد. اعضای هیات مدیره همانند تفاهم‌نامه‌ قبلی با انجمن بین‌المللی هیدرولیک با امضا و مبادله آن موافقت نمودند. مقرر شد در خصوص تفاهم‌نامه‌های منعقده با کشورهای خارجی، اگر طرف تفاهم‌نامه انجمن علمی متناظر نباشد، موضوع از کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت عتف استعلام گردد.
۲- در خصوص معرفی ۲-۳ نفر سخنران برای کنفرانس در پیش روی انجمن منابع آب کره جنوبی، مقرر شد از بین متخصصان و صاحب‌نظران ایرانی بعد از رایزنی و اخذ مشورت از هیات تحریریه نشریه هیدرولیک، نسبت به معرفی اقدام گردد. همچنین آقایان دکتر احدیان یا مهندس حکمی نیز سخنرانی کلیدی در افتتاحیه کنفرانس مزبور را به نمایندگی انجمن به انجام خواهند رساند.
۳- اعضای هیات مدیره طرح ارائه شده یکی از نمونه طراحی‌های پوستر جشنواره اختراعات ۱۴۰۱ را انتخاب کردند. مقرر شد محور مهندسی و محیط زیست رودخانه (اکوهیدرولیک) نیز به پوستر اضافه شود و سایر اطلاعات آن در اسرع وقت تکمیل شود.
۴- در خصوص پوسترهای المپیاد و پایان‌نامه برتر بحث و تبادل نظر شد و آقای دکتر یاسی پیشنهادات خود را برای سال بعد مطرح کردند. از آنجایی که المپیاد هیدرولیک سال اینده با حمایت یونسکو برگزار خواهد شد، هیات مدیره در خصوص شیوه برگزاری آن تصمیم‌گیری را به جلسه آتی موکول کردند. در خصوص طرح پوستر پایان نامه برتر هیات مدیره با کلیات آن موافقت نمود.
۵- آقای دکتر براهیمی و مهندس حکمی گزارش جلسه با موسسه تحقیقات آب را ارائه کردند و بنا شد دبیرخانه انجمن برای تحویل دو اتاق تخصیص داده شده به انجمن از طرف موسسه پیگیری نماید. همچنین آقایان دکتر صمدی و دکتر مهاجری بعنوان نمایندگان انجمن در کارگروه هماهنگی با موسسه معرفی شوند.
۶- مقرر شد نامه تمدید عضویت شرکت‌های حقوقی با امضای آقای دکتر احدیان صادر و برای مهندس حکمی ارسال شود.
۷- نامه آقای دکتر شفاعی سردبیر محترم نشریه در جلسه مطرح شد و هیات مدیره مصوب نمودند که برای اعضای هیات تحریریه، مدیر داخلی، ویراستاران، صفحه‌آرا و کارشناس نشریه لوح تقدیر تهیه و ارسال شود.
۸- مقرر شد در خصوص مشارکت با کشور کره جنوبی در بحث حمایت مالی این کشور از متخصصان، موضوع در قالب نامه به شرکت مدیریت منابع آب ایران (مهندس جوانبخت) منعکس و پیگیری شود.
۹- در خصوص کنفرانس ICOPMAS، آقای مهندس حکمی گزارش جلسه خود را با مسئولان برگزاری ارائه کردند. مقرر شد با توجه به عدم درج لوگو انجمن در سایت و پوستر کنفرانس و عدم معرفی این انجمن بعنوان برگزار کننده، تا اطلاع ثانوی و اصلاح ساختار کنفرانس و اجرای درخواست‌های انجمن، موضوع برگزاری کنفرانس متوقف گردد.

 

تصاویر جلسه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا