ضمن عرض تبریک سال نو ! امیدواریم تجربه ی خوبی در استفاده از نسخه جدید وبسایت داشته باشید

گزارش مشکل
جلسات انجمن

پانصد و هفتمین جلسه هیأت مدیره انجمن هیدرولیک ایران

پانصد و هفتمین جلسه هیأت مدیره انجمن هیدرولیک ایران در تاریخ یکشنبه ۲۲ آبانماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۱۹:۴۰ در بستر فضای مجازی اسکایپ برگزار گردید.

 

حاضرین جلسه:

مهندس مسعود حکمی
دکتر جواد احدیان
دکتر مهدی یاسی
دکتر امیر صمدی
دکتر سیدعلی ایوب زاده
دکتر محسن براهیمی
دکتر محمد رستمی (عضو علی‌البدل هیئت مدیره)
دکتر عباس طالقانی (بازرس انجمن)

غایبین:

دکتر فیروز قاسم زاده
مهندس محبوبه یونسی (بازرس علی البدل)
دکتر حسین افضلی مهر (عضو علی‌البدل هیئت مدیره)

 

اهم موارد مورد بحث و بررسی در جلسه به شرح زير می باشند:

۱- با حضور نمایندگان دانشگاه مراغه (آقای دکتر چابک پور و  آقای دکتر صباغ نیا)، موضوع تقاضای میزبانی کنفرانس ۲۲ هیدرولیک در سال ۱۴۰۲ توسط این دانشگاه مطرح گردید. آقای دکتر چابک پور گزارشی از امکانات دانشگاه و محورهای پیشنهادی و تجربیات قبلی و همچنین راه های مواصلاتی دانشگاه به تهران را ارائه کردند و پیشنهاد کردند که از نظر مشکل اسکان و آب و هوا، کنفرانس در اوایل شهریور ۱۴۰۲ برگزار گردد. همچنین محور دریاچه ارومیه و سیلاب شهری و سریع بعنوان محورهای پیشنهادی مطرح گردید. در ادامه هر یک از اعضای هیات مدیره نقطه نظرات خود را مطرح کردند که اکثراً بعلت نزدیکی به زمان کنفرانس ۲۱ و همچنین تعطیلات تابستانی دانشگاه و اساتید و سفرهای تابستانی شهریورماه، پیشنهاد برای برگزاری در ماه های مهر و آبان (بعد از ایام اربعین و ماه صفر) بود. در نهایت مقرر شد دانشگاه مراغه نسبت به ارزیابی امکانات اسکان مهمانسراهای شهرستان مراغه و شهرستان های اطراف مانند بناب، ملکان و شهر تبریز بررسی نماید و در صورتی که امکان جذب حداکثری امکانات آنها در دو روز برگزاری کنفرانس فراهم باشد، این کنفرانس در ماه های مهر یا آبان ۱۴۰۲ برگزار گردد. تصمیم گیری نهایی برای برگزاری کنفرانس توسط دانشگاه مراغه به جلسه آتی و بعد از دریافت اطلاعات دانشگاه از وضعیت و امکانات اسکان مراغه در مهر-آبان موکول شد.

۲- آقای دکتر ایوب زاده در خصوص کنفرانس زابل آخرین وضعیت را به هیات مدیره گزارش کردند که با توجه به تعداد مقالات دریافتی و نزدیک شدن به زمان کنفرانس ۲۱ هیدرولیک در اهواز، نظر هیات مدیره برگزاری هر چه سریعتر این کنفرانس حداکثر در آذرماه یا لغو کنفرانس بود. در این خصوص مقرر شد در جلسه آتی هیات مدیره انجمن از آقایان دکتر مولایی نیا و دکتر قدسیان دبیر و دبیر علمی کنفرانس برای ارائه گزارش برگزاری کنفرانس دعوت بعمل آید.

۳- در خصوص زمان های پیشنهادی برگزاری مجمع ۱۴۰۱، اعضای هیات مدیره با برگزاری مجمع نوبت اول در روز پنج شنبه ۲۲ دی ماه در تهران و نوبت دوم در سه شنبه ۱۸ بهمن در اهواز موافقت کردند.

۴- مقرر شد آقای دکتر براهیمی مصاحبه با نیروی پیشنهادی دبیرخانه را هرچه سریعتر به انجام برسانند و انجمن بتواند در اسرع وقت یک نفر را برای سر و سامان دادن به عضویت های سال ۱۴۰۱ جهت برگزاری مجمع استخدام کند.

۵- مقرر شد آقای دکتر براهیمی مدارک ارسالی اتحادیه را مجددا بررسی کنند تا در صورت لزوم ارسال مجدد مدارک به اداره ثبت انجام شود. همچنین در خصوص مراجعه به دارایی جهت مسائل مالی اتحادیه و پیگیری موضوعات مربوطه اقدام شود تا نتایج اقدامات در جلسه آذرماه به اطلاع اعضا رسانده شود.

 

تصاویر جلسه:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا