صفحه نخست - اخبار انجمن - مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۴۰۱ (چهارمین یادواره دکتر حسین صدقی)

مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۴۰۱ (چهارمین یادواره دکتر حسین صدقی)

مسابقه پایان‌نامه برتر ۱۴۰۱ توسط انجمن هیدرولیک ایران برگزار می‌شود:

 

انجمن هیدرولیک ایران به منظور ارج نهادن به فعالیت‌های تحقیقاتی و تقدیر از تلاشگران عرصه تولید علم و نوآوری، انتخاب و معرفی رساله و پایان‌نامه‌های برتر را هر سال در دستور کار خود دارد. مسابقه پایان نامه برتر امسال نیز همچون سه سال گذشته، برای پاسداشت یاد و خاطره پروفسور حسین صدقی به نام این استاد ارجمند برگزار خواهد شد. 

لذا کلیه‌ی دانش‌آموختگان سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۱ که در سال گذشته در آن برگزیده نشده اند و پایان‌نامه یا رساله‌هایشان مرتبط با علم هیدرولیک از قبیل: مکانیک سیالات، هیدروانفورماتیک، هیدرولیک دریا، سازه‌های آبی(هیدرولیکی)، هیدرولیک شبکه‌های آب و فاضلاب، هیدرولیک انتقال رسوب، هیدرولیک مجاری روباز و رودخانه، هیدرولیک محیط‌های متخلخل، هیدرولیک ماشین‌های آبی و هیدرولیک محیط‌ زیست هست می‌توانند تقاضای خود را ارائه دهند.

لازم است علاقه‌مندان مستنداتی در خصوص نوآوری، کاربرد در صنعت و خلاقیت بعمل آمده در پایان نامه یا رساله خود را ارائه نمایند که می تواند شامل مقالات چاپ شده و یا پذیرش شده مستخرج از پایان‌نامه یا رساله، گواهی ثبت اختراع، طرح پژوهشی کاربردی و … باشد.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به لینک انتهای همین صفحه نسبت به تکمیل فرم‌ و ارائه مستندات، حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ۲۰ آذرماه ۱۴۰۱ اقدام فرمایند.

از برگزیدگان مرحله اول تقاضا خواهد شد تا در صورت لزوم اصل مدارک خود را به صورت پستی ارسال نموده تا در جلسه داوری بررسی شده و آثار برتر انتخاب شوند.

تعداد نفرات برگزیده مرحله اول در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر ۳ نفر و در مقطع دکترا حداکثر ۳ نفر می‌باشد. نهایتاً در هر مقطع تحصیلی یک نفر به عنوان برگزیده انتخاب و ضمن اهدای مدال دکتر حسین صدقی، لوح تقدیر و یک عدد سکه تمام بهار آزادی از ایشان تجلیل بعمل خواهد آمد.

انتخاب آثار نهایی از بین صاحبان آثار برگزیده و در طی رقابتی که شامل ارائه (مجازی یا حضوری) در زمان برگزاری کنفرانس بیست و یکم یا قبل از آن خواهد بود صورت خواهد گرفت. راه‌یافتگان به این مرحله از پرداخت هزینه‌های شرکت در کنفرانس معاف می‌باشند.

ارائه گواهی به برگزیدگان مرحله اول منوط به شرکت در کنفرانس (مجازی) و شرکت در رقابت فوق الذکر خواهد بود.

در نهایت از برگزیدگان این مسابقه در بیست و یکمین کنفرانس هیدرولیک ایران که در بهمن ماه سال  ۱۴۰۱ در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد، تقدیر به عمل خواهد آمد.

هزینه ثبت‌نام:

    • اعضای انجمن هیدرولیک ایران          ۷۵ هزار تومان

    • سایر شرکت کنندگان                        ۱۲۵ هزار تومان

اين رويداد به پايان رسيده است. 

اخبار مرتبط

نتايج نهايی دوازدهمين دوره المپياد هيدروليک ايران

پس از برگزاری مراحل اول و دوم دوازدهمين دوره المپياد هيدروليک ايران (پنجمين يادواره دکتر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *