ضمن عرض تبریک سال نو ! امیدواریم تجربه ی خوبی در استفاده از نسخه جدید وبسایت داشته باشید

گزارش مشکل

مجله هیدرولیک

یکی از شاخص ترین فعالیت های انجمن های علمی که پویایی انجمن ها را نشان می دهد مجلات علمی تخصصی است. انجمن هیدرولیک ایران از بدو تاسیس و با توجه به چشم انداز و ماموریت های خود تلاش های بی وقفه ای برای اخذ مجوز انتشار نشریه انجام داد که در سال ۱۳۸۴ این تلاش ها به ثمر نشت و مجوز انتشار نشریه علمی پژوهشی با نام هیدرولیک اخذ گردید.

چشم انداز مجله:

“دست یابی به جایگاه شاخص و والا بین مجلات علمی تخصصی کشورهای فارسی زبان در تخصص هیدرولیک و علوم وابسته” در نظر گرفته شده است.

ماموریت مجله هیدرولیک :

فراهم کردن فضا و شرایط مناسب برای نشر و بسط یافته های شاخص پژوهش های بنیادی، کاربردی و توسعه ای مرتبط با مهندسی هیدرولیک به منظور گسترش هرچه بیشتر کاربرد نتایج پژوهشی در بخش آب کشور.

اهداف نشریه:

تبیین معضلات و مسائل مرتبط با بخش آب کشور و تلاش در ارائه راه حل برای آنها، آگاه سازی محققان از موضوعات پژوهشهای در حال انجام در کشور از طریق انتشار نتایج، ایجاد پل ارتباط پویا بین انجمن هیدرولیک و جامه مهندسی هیدرولیک، معرفی ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری موجود در مهندسی هیدرولیک کشور، انعکاس دست آوردهای پژوهش های بنیادی و توسعه ای و ترویج اخلاق والای حرفه ای بین مهندسین و محققین هیدرولیک کشور.

 

ارزیابی سال ۱۳۹۹ نشریات علمی کشوررتبه الف

ارزیابی سال ۱۴۰۰ نشریات علمی کشوررتبه الف

قابل مشاهده در لینک زیر

ارزیابی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) در سال ۱۳۹۸: رتبه Q2 و ضریب تاثیر ۰٫۱۷۰

قابل مشاهده در لینک زیر

 

جهت دسترسی به سایت نشریه به این لینک مراجعه نمایید.

 

دکمه بازگشت به بالا