صفحه نخست - اخبار انجمن - برگزاري ایده‌بازار “مهندسی عمران و محیط زیست” توسط مرکز نوآوری دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر

برگزاري ایده‌بازار “مهندسی عمران و محیط زیست” توسط مرکز نوآوری دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مهلت برای ثبت نام و ارسال طرح‌ در ایده بازار مهندسی عمران و محیط زیست: ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰

 

رویداد ملی ایده بازار مهندسی عمران و محیط زیست، به همت مرکز نوآوری دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مرکز تبادل فناوری ایده‌بازار امیرکبیر و همچنین با حمایت جمعی از انجمن ها و شرکت های مطرح این حوزه برگزار می شود.

با توجه به گسترش روز افزون مفهوم کارآفرینی و توسعه اکوسیستم استارت‌آپی و همچنین نیاز صنعت مهندسی عمران کشور به یک تحول بزرگ از لحاظ ورود تکنولوژی‌ها و مصالح نوین به این صنعت، شناسایی فناوری‌ها و نوآوری‌ها و همچنین تیم‌ها و شرکت‌های فناورمحور در این حوزه از ضروریات کنونی است. از طرفی با توجه به بازار کار مناسب شناسائی دانشجویان و فارغ التحصیلان خلاق و نوآور لازمه رشد شرکت های دانش بنیان در تمامی شاخه های مهندسی عمران است. همچنین یکی از اهدف این ایده بازار، حمایت جهت توسعه، بهره برداری و تجاری‌سازی ایده های نو می باشد.

محورهای مطرح شده در این ایده بازار در چهار بخش ۱- خاک، ژئوتکنیک و راه و ترابری، ۲- مهندسی و مدیریت ساخت، ۳-سازه و زلزله و ۴-آب و محیط زیست می باشد.

از جمله امتیازات فناوران منتخب در این رویداد، می‌توان به حمایت های مادی و معنوی و کمک به توانمندسازی فناوران و توسعه محصول اشاره نمود.

فناوران محترم، اساتید، دانشجویان، شرکت های دانش بنیان و فناور محور سراسر کشور، جهت کسب اطلاعات بیشتر، آشنایی با فرآیند رویداد و همچنین جزئیات محورها و ارسال طرح می‌توانند به تارنمای رویداد به نشانی https://ideasbazaar.ir/civileng-event/ مراجعه نمایند.

علاقه مندان، حداکثر تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ می‌توانند جهت ارسال طرح های فناورانه خود را در حوزه های رویداد اقدام کنند.

اخبار مرتبط

خبرنامه هیدرولیک، شماره خرداد ۱۴۰۱

شماره خردادماه ۱۴۰۱ خبرنامه هیدرولیک بعد از مدتها توقف انتشار خبرنامه بعلت مشکلات اداری حوزه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *